BIG-gruppen

 

Hovedkontor

Lindhagensgatan 133
112 51 Stockholm
Tel. +46 (8) 629 00 90
E-post. info@big-gruppen.com

Markeds- og innkjøpskontor

Stora Åvägen 21
SE-436 34 Askim
Tel. +46 (8) 629 00 90
E-post. info@big-gruppen.com

 

Personal

Bo Utberg

Innkjøps- och markedssjef

+46 (0)10-557 61 41

bo.utberg@big-gruppen.com

Nina Westerberg

Økonomiansvarlig/ Administration

+46 (0)10-557 61 36

nina.westerberg@big-gruppen.com

Carola Harrysson

Strategisk innkjøper

+46 (0)10-557 61 42

carola.harrysson@big-gruppen.com

Christer Bergqvist

Senior Key Account Manager

+46 (0)10-557 61 35

christer.bergqvist@big-gruppen.com

Pia Rundlöf

Marked- og Innkjøpskoordinator

+46 (0)10-557 61 43

pia.rundlof@big-gruppen.com

Jan Holmberg

Marketing & Innkjøpsassistent

+46(0)10-557 61 31

jan.holmberg@big-gruppen.com

Marcus Hasselqvist

Prosjektleder Produktdatabase

+46 (0)10-557 61 38

marcus.hasselqvist@big-gruppen.com

Suzana Adzic

Tekst- og bilderedigerarer

suzana.adzic@big-gruppen.com

Carina Börjesson

Tekst- og bilderedigerarer

+46 (0)10-557 61 44

carina.borjesson@big-gruppen.com

Karin Melin

Tekst- og bilderedigerarer

+46 (0)10-557 61 37

karin.melin@big-gruppen.com

Karin Larsson

Miljø- og kvalitetsadministrasjon

+46 (0)10-557 61 39

karin.larsson@big-gruppen.com

Marie Westerberg

Artikkeladministrator

+46 (0)10-557 61 45

marie.westerberg@big-gruppen.com

Stäng